• Doradztwo i konsultacje
 • Outsourcing Marketingu
 • Interim Manager
 • Doradztwo i konsultacje

  WIEDZA, DOŚWIADCZENIE I SKUTECZNE REKOMENDACJE.
 • Outsourcing Marketingu

  ROZWIĄZANIA I DZIAŁANIA, KTÓRE PRZYNOSZĄ WYMIERNE EFEKTY.
 • Interim Manager

  PROFESJONALNE WSPARCIE ZAANGAŻOWANEGO MANAGERA.

Katarzyna KrólakKATARZYNA KRÓLAK

Doradztwo Marketingowe i Business Development

Założyłam PURE CONCEPT w 2006 roku - moim celem było wykorzystanie posiadanej wiedzy i doświadczenia korporacyjnego we współpracy z mniejszymi firmami doradczymi i prawnikami.

Wyspecjalizowałam się w zagadnieniach z zakresu rozwoju biznesu i zarządzania marką firm usług profesjonalnych, ale rozwijałam swoje kompetencje również w zakresie doradztwa dla branży HTL oraz nieruchomości komercyjnych. 

Kontakt:

E-mail:

Mobile: +48 601 94 05 47

Zanim powstało Pure Concept, przez ponad 11 lat pracowałam w EY (Ernst&Young) w Polsce - zajmowałam się tworzeniem strategii, planowaniem i realizacją działań marketingowych i public relations, a także prowadziłam projekty w zakresie rozwijania praktyki i zarządzania wiedzą na poziomie krajowym i międzynarodowym. Odpowiadałam także za marketing i wsparcie sprzedaży działającej w ramach Ernst & Young firmy prawnej D.Janczak i Wspólnicy (następnie zespołu, który wszedł w skład kancelarii Domański Zakrzewski Palinka), a także branżowych grup doradczych Ernst & Young: Grupy Energetycznej oraz Nieruchomości.

Pod marką Pure Concept zrealizowałam dotychczas kilkadziesiąt projektów z zakresu budowania strategii i zarządzania marką oraz rozwoju biznesu. Współpracowałam jako interim marketing manager i marketing project manager oraz prowadziłam także bieżące doradztwo marketingowe dla firm doradztwa biznesowego (m.in. dla TPA Horwath i Horwath HTL w latach 2011-2015) i kancelarii prawnych na wszystkich etapach ich rozwoju. Jednocześnie rozwijałam swoją wiedzę i zdobywałam doświadczenie w zakresie specyfiki branży nieruchomości oraz hotelarstwa i turystyki. 

Jestem autorką wielu artykułów dotyczących zarządzania marką i budowy strategii, również hoteli i firm doradczych, a także prelegentką na konferencjach i wykładowcą specjalistycznych programów szkoleniowych.

Ukończyłam studia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza (Filologia Polska - studia magisterskie) oraz Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu (Marketing Usług - studia podyplomowe). Nieustannie pogłębiam wiedzę - uczestniczyłam w licznych szkoleniach i kursach specjalistycznych, w tym w Studium Komunikacji Biznesowej (Europejski Instytut Rozwoju Kadr), Liderzy Biznesu: Efektywna komunikacja publiczna z uwzględnieniem sytuacji kryzysowych - szkolenie organizowane przez Media Partners Academy, cyklu szkoleń „Teoria i praktyka efektywnej komunikacji publicznej", Efektywna komunikacja biznesowa" oraz "Komunikacja medialna - poziom executive" zorganizowanym przez Partners International Inc. Ltd., a także w cyklu szkoleń organizowanych przez HBRP i ICAN z zakresu zarządzania ludźmi, sprzedaży usług profesjonalnych i przywództwa.

 

pure-concept-logotyp

Wszystkie prawa zastrzeżone: Pure Concept ®, 2019
Kreacja: Pure Concept ®. Realizacja: DomiArt, 2019