• Doradztwo i konsultacje
 • Outsourcing Marketingu
 • Interim Manager
 • Doradztwo i konsultacje

  WIEDZA, DOŚWIADCZENIE I SKUTECZNE REKOMENDACJE.
 • Outsourcing Marketingu

  ROZWIĄZANIA I DZIAŁANIA, KTÓRE PRZYNOSZĄ WYMIERNE EFEKTY.
 • Interim Manager

  PROFESJONALNE WSPARCIE ZAANGAŻOWANEGO MANAGERA.

Nie jesteśmy korporacją, nie tworzymy stanowisk. W PURE CONCEPT działamy projektowo w gronie eksperckim: sprawdzonych firm partnerskich oraz niezależnych ekspertów, którzy wspierają nas w realizacji poszczególnych zadań.

Wśród nas są zarówno doradcy biznesowi, marketingowi, personalni, szkoleniowcy, jak i fotograficy, programiści czy graficy komputerowi. Wspólnie tworzymy zgrany zespół profesjonalistów - pasjonatów - doradców.

Staramy się zapewnić naszym Klientom kompleksową usługę i obsługę, dlatego też przy różnych projektach prowadzonych przez PURE CONCEPT współpracujemy z gronem wybranych ekspertów oraz sprawdzonych podwykonawców. Razem z naszymi Firmami Partnerskimi wykorzystujemy efekt synergii i stawiamy sobie wysokie wymagania w zakresie jakości obsługi, komunikacji i profesjonalizmu.

 

 

Doradcy

 

Katarzyna KrólakKATARZYNA KRÓLAK

Doradztwo Marketingowe i Business Development

Założyłam PURE CONCEPT w 2006 roku - moim celem było wykorzystanie posiadanej wiedzy i doświadczenia korporacyjnego we współpracy z mniejszymi firmami doradczymi i prawnikami.

Wyspecjalizowałam się w zagadnieniach z zakresu rozwoju biznesu i zarządzania marką firm usług profesjonalnych, ale rozwijałam swoje kompetencje również w zakresie doradztwa dla branży HTL oraz nieruchomości komercyjnych. 

Kontakt:

E-mail:

Mobile: +48 601 94 05 47

W obszarach, w których nie mam kompetencji - związanych m.in. z wycenami i transakcjami, wspiera mnie Sawyer Doradztwo Gospodarcze i 

MICHAŁ SAWICKI

Doradztwo biznesowe

Prezes Zarządu w SAWYER Doradztwo Biznesowe. Specjalizuje się w obszarze zarządzania finansami przedsiębiorstw, fuzji i przejęć. Posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów wycen wartości przedsiębiorstw, znaków towarowych oraz szkód gospodarczych.

Kontakt:

E-mail: 

Mobile: +48 601 80 93 34

pure-concept-logotyp

Wszystkie prawa zastrzeżone: Pure Concept ®, 2019
Kreacja: Pure Concept ®. Realizacja: DomiArt, 2019