• Doradztwo i konsultacje
 • Outsourcing Marketingu
 • Interim Manager
 • Doradztwo i konsultacje

  WIEDZA, DOŚWIADCZENIE I SKUTECZNE REKOMENDACJE.
 • Outsourcing Marketingu

  ROZWIĄZANIA I DZIAŁANIA, KTÓRE PRZYNOSZĄ WYMIERNE EFEKTY.
 • Interim Manager

  PROFESJONALNE WSPARCIE ZAANGAŻOWANEGO MANAGERA.

Nie jesteśmy korporacją, nie tworzymy stanowisk. W PURE CONCEPT działamy projektowo w gronie eksperckim: sprawdzonych firm partnerskich oraz niezależnych ekspertów, którzy wspierają nas w realizacji poszczególnych zadań.

Pod marką Pure Concept współpracuje grupa niezależnych marketerów i specjalistów o uzupełniających się kompetencjach. Działamy wspólnie - od idei do wdrożenia - w oparciu o naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenia zdobyte podczas realizacji bieżącego doradztwa oraz wieloetapowych projektów.

Wśród nas są zarówno doradcy biznesowi, marketingowi, personalni, szkoleniowcy, jak i fotograficy, programiści czy graficy komputerowi. Wspólnie tworzymy zgrany zespół profesjonalistów - pasjonatów - doradców.

Łączymy pracę z pasją, a korporacyjne standardy i wiedzę z nieszablonowym podejściem oraz doświadczeniami z różnych branż, dziedzin i projektów. Wykorzystujemy efekt synergii i stawiamy sobie wysokie wymagania w zakresie jakości obsługi, komunikacji i profesjonalizmu.

 

Doradcy

 

Katarzyna KrólakKATARZYNA KRÓLAK

Doradztwo Marketingowe i Business Development

Zajmuję się doradztwem marketingowym oraz praktycznym wsparciem w zakresie budowania i wzmacniania marki. Od ponad dwudziestu lat tworzę i wdrażam strategie marketingowe, prowadzę wieloetapowe projekty, zajmuję się kompleksowo identyfikacją wizualną i komunikacją marek, a także wspieram w bieżącej działalności jako zewnętrzny menedżer marketingu.

Założyłam PURE CONCEPT w 2006 roku - moim celem było wykorzystanie posiadanej wiedzy i doświadczenia korporacyjnego we współpracy z mniejszymi firmami doradczymi i prawnikami.

Wyspecjalizowałam się w zagadnieniach z zakresu rozwoju biznesu i zarządzania marką firm usług profesjonalnych, ale rozwijałam swoje kompetencje również w zakresie doradztwa dla branży HTL oraz nieruchomości komercyjnych. 

Kontakt:

E-mail:

Mobile: +48 601 94 05 47

pure-concept-logotyp

Wszystkie prawa zastrzeżone: Pure Concept ®, 2023
Kreacja: Pure Concept ®. Realizacja: DomiArt, 2023