• Doradztwo i konsultacje
 • Outsourcing Marketingu
 • Interim Manager
 • Doradztwo i konsultacje

  WIEDZA, DOŚWIADCZENIE I SKUTECZNE REKOMENDACJE.
 • Outsourcing Marketingu

  ROZWIĄZANIA I DZIAŁANIA, KTÓRE PRZYNOSZĄ WYMIERNE EFEKTY.
 • Interim Manager

  PROFESJONALNE WSPARCIE ZAANGAŻOWANEGO MANAGERA.

Przemysław Stopczyk
W imieniu Kancelarii Radców Prawnych Stopczyk&Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie („Kancelaria”), niniejszym potwierdzam, iż z firmą Pure Concept i Panią Katarzyną Królak nawiązaliśmy współpracę w 2009 roku (jako firma Stopczyk&Mikulski) i powierzyliśmy jej funkcję doradcy ds. marketingu. Współpraca obejmowała doradztwo marketingowe i strategiczne oraz prowadzenie wyspecjalizowanych projektów, w tym w zakresie systemu ścieżek kariery, systemu ocen i motywowania. Pani Katarzyna Królak zapewniała nam także bieżące wsparcie marketingowe w obszarze procesów, komunikacji marketingowej oraz identyfikacji wizualnej. W trakcie całej naszej współpracy Pani Katarzyna Królak wykazywała się dużą wiedzą specjalizacyjną, inicjatywą i skutecznością, a także strategicznym podejściem w tworzeniu pomysłów i rozwiązań potrzebnych Kancelarii.


/ Przemysław Stopczyk, Radca Prawny, wspólnik zarządzający, Stopczyk&Wspólnicy

Wojciech Sztuba
W imieniu TPA Poland niniejszym potwierdzam, iż Pure Concept Katarzyna Królak w latach 2011-2015 świadczyła na rzecz TPA (wcześniej TPA Horwath) oraz Horwath HTL usługi doradztwa marketingowego. Katarzyna Królak była w tym okresie odpowiedzialna za m.in.: wsparcie zarządu w kreacji i wdrażaniu strategii marketingowej w Polsce w zakresie Grupy oraz w obszarach poszczególnych specjalizacji usługowych; zapewnienie spójności polityki marketingowej na rynku polskim; przygotowanie, realizację i rozliczanie planów marketingowych i budżetów oraz zarządzanie zespołem marketingu. W okresie współpracy Katarzyna wykazywała się profesjonalnym podejściem, bardzo dużym zaangażowaniem i kreatywnością, czynnie uczestniczyła w pracach nie tylko związanych z jej obszarem odpowiedzialności, ale angażowała się w inne projekty (sprzedażowe, employer brandingowe). Z pełną odpowiedzialnością możemy zarekomendować firmę Pure Concept i Katarzynę Królak jako doświadczonego i profesjonalnego doradcę marketingowego.


/ Wojciech Sztuba, Partner zarządzający, TPA Poland

Janusz Mitulski
Z Katarzyną rozpocząłem realizację projektów marketingowych i promocyjnych w 2011, w ramach Horwath HTL. Podczas naszej współpracy wykazywała się strategicznym podejściem do tworzenia długofalowych celów związanych z umocnieniem marki na rynku, jak i skutecznie angażowała się w ich realizację w praktyce. Była otwarta na nową wiedzę i rozwijanie swoich umiejętności, a przy tym chętnie sama dzieliła się swoim doświadczeniem. Kompleksowo i kreatywnie podchodziła do wszystkich wyzwań związanych z wyróżnieniem i umocnieniem marki Horwath HTL na polskim rynku, jak i przy realizacji takich projektów, jak raport Hotel Guidebook, czy też konferencja Hotel Trends.


/ Janusz Mitulski, Dyrektor na Europę Centralną i Wschodnią, International Hotel Development, Marriott International (wcześniej partner w Horwath HTL)

Krzysztof Gonciarek
Współpracę z Kasią rozpoczęliśmy w 2012 roku. Wspólnie z nią i Horwath HTL opracowaliśmy pomysł i zrealizowaliśmy pierwszą edycję konferencji Hotel Trends Poland&CEE, a potem - kolejne. Kontynuujemy współpracę przy tym projekcie, a w tym roku rozszerzyliśmy ją o kolejne wydarzenie branżowe – Hotel Investment Trends. Katarzyna odpowiada za wsparcie w planowaniu i organizacji, kreację wizualną i komunikację wydarzeń, a także koordynuje realizację działań podwykonawców. Cenimy tę współpracę z uwagi na wiedzę i kreatywne podejście Katarzyny, jej zaangażowanie, samodzielność oraz dużą skuteczność we współpracy i osiąganiu celów.


/ Krzysztof Gonciarek, Członek Zarządu, Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Promedia

Joanna Kanicka-Ziółkowska
Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy z firmą Pure Concept Katarzyna Królak. Pani Katarzyna współpracowała z nami w zakresie przygotowania nowego logo naszej firmy oraz pozostałych zmian wizualnych i graficznych. Firma wykazała się rzetelnością i szybkością w działaniu, co pozwoliło sprawnie przeprowadzić proces rebrandingu naszej Spółki. Z pewnością możemy zarekomendować firmę PureConcept jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera.


/ Joanna Kanicka-Ziółkowska | Partner Zarządzający, ITA Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o.

Carlos Carbonell Gisbert
Working together Polish and Spanish guys is not so easy. We do have language and culture mostly different. That can break any joint project. Conversely, Katarzyna made it so easy! She was the Illusion of the deal. Her implication in the deal was definitive so as to make some Spaniards understand that it was a good idea to go to Poland...Thank you Katarzyna.


/ Carlos Carbonell Gisbert, Court Expert on Accounting - Experto Contable Acreditado w Carlos Carbonell y Cía, wcześniej w Ernst&Young Spain)

Krystian Ślązak
W imieniu Ślązak, Zapiór i Wspólnicy Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych z siedzibą w Katowicach pragniemy zarekomendować Panią Katarzynę Królak z firmy Pure Concept z siedzibą w Poznaniu jako godną zaufania i profesjonalną partnerkę do prowadzenia kampanii wizerunkowej. Pani Katarzyna Królak świadczyła na rzecz Kancelarii kompleksową obsługę wizerunkową począwszy od roku 2010. Poziom oferowanych przez Katarzyną Królak usług jest bardzo wysoki. Profesjonalizm, gotowość do współdziałania oraz zaangażowanie Pani Katarzyny Królak przyniosły wymierne efekty w postaci stworzenia oryginalnego wizerunku Kancelarii. Panią Katarzynę cechuje sumienność, rzetelność, wysokie kompetencje oraz umiejętność zachowania pełnej poufności. Nasza współpraca przebiegała w sposób bezkonfliktowy. Szczerze i z przyjemnością rekomendujemy Panią Katarzynę Królak jako profesjonalistkę w dziedzinie, którą się zajmuje.


/ Krystian Ślązak, Adwokat, Ślązak, Zapiór i Wspólnicy

Jarosław Jatczak
Z Pure Concept i Katarzyną Królak nawiązaliśmy współpracę w 2008 roku i kontynuowaliśmy ją przez kolejne lata – do roku 2012. Współpraca obejmowała doradztwo strategiczne (m.in. opracowanie strategii marketingowej kancelarii, wsparcie w tworzeniu opisów stanowisk, systemu ocen i motywowania, warsztaty dla liderów), a także bieżące wsparcie marketingowe w obszarze procesów, komunikacji marketingowej oraz identyfikacji wizualnej. Katarzyna wspierała nas na różnych etapach rozwoju, w tym podczas zmian organizacyjno-strukturalnych. Podczas naszej współpracy Katarzyna wykazywała się dużą wiedzą i otwartością oraz kreatywnym i strategicznym podejściem w tworzeniu pomysłów i rozwiązań. Skutecznie angażowała się w ich realizację w praktyce.


/ Jarosław Jatczak, Partner zarządzający, Jatczak i Wspólnicy

Ryszard Sowiński
I have met Kasia because our law firm needed advice with strategy development. She has helped us more than a lot. She made me understand more the essence of our business and gave us a huge added value. Kasia is enthusiastic about her work and always available and ready for a discussion. She is also a very warm person and contact with her is a pleasure. If you think about expansion of your law firm – Kasia is a real treasure.


/ Ryszard Sowiński, Partner w Naveo Sowiński i Sęk (wcześniej w Urowska I Wspólnicy oraz Ziemski & Partners Kancelaria Prawna Sp. k.)

Dariusz Futoma
Składam najserdeczniejsze podziękowania za dotychczasową współpracę i profesjonalizm w realizowanych przedsięwzięciach. Pragnę przy tym wyrazić nadzieję na to, że partnerskie relacje, łączące nasze firmy, także w kolejnych latach pozwolą na obopólny rozwój.


/ Dariusz Futoma, Partner Horwath HTL

Robert Mikulski
Katarzyna is a fantastic person. She is responsible but with an open mind. She’s always looking for the best solution. For her sky is the limit.


/ Robert Mikulski, Managing Partner w Mikulski & Partners (wcześniej partner w Stopczyk & Mikulski)

pure-concept-logotyp

Wszystkie prawa zastrzeżone: Pure Concept ®, 2023
Kreacja: Pure Concept ®. Realizacja: DomiArt, 2023