• Doradztwo i konsultacje
 • Outsourcing Marketingu
 • Interim Manager
 • Doradztwo i konsultacje

  WIEDZA, DOŚWIADCZENIE I SKUTECZNE REKOMENDACJE.
 • Outsourcing Marketingu

  ROZWIĄZANIA I DZIAŁANIA, KTÓRE PRZYNOSZĄ WYMIERNE EFEKTY.
 • Interim Manager

  PROFESJONALNE WSPARCIE ZAANGAŻOWANEGO MANAGERA.

JAKIE SĄ WARIANTY WSPÓŁPRACY Z PURE CONCEPT?

JAKIE SĄ WARIANTY WSPÓŁPRACY Z PURE CONCEPT?

Wszystko zależy od tego, jakie Państwo mają potrzeby i jakie cele zamierzacie zrealizować – my dostosujemy się do Państwa. Możliwe opcje to na przykład:
 • jednorazowe konsultacje lub warsztaty, w trakcie których przyglądamy się wspólnie kluczowym aspektom, które Państwa niepokoją oraz doradzamy w zakresie strategii i działań marketingowych
 • czasowa współpraca doradcza w ramach miesięcznego pakietu / abonamentu godzinowego, dopasowanego do klienta - obsługa określonego projektu, zadaniowy charakter współpracy oparty o rozliczenie ryczałtowe np.: przeprowadzenia audytu marketingowego, opracowanie strategii marketingowych, kreacja systemu lub wykonanie elementów identyfikacji wizualnej, organizacja eventu itp.
 • współpraca doradczo-operacyjna ( zewnętrzny dział marketingu) oparta na rozliczeniu miesięcznym
 • szkolenia w zakresie marketingu pod kątem konkretnych potrzeb firmy.

KONSULTACJE GODZINOWE I PAKIETY – CO TO JEST?

KONSULTACJE GODZINOWE I PAKIETY – CO TO JEST?

Konsultacje godzinowe i pakiety to efektywne rozwiązanie dla firm, które nie mają potrzeby opracowania i wdrożenia kompleksowych projektów, jak i dla firm zaczynających działalność. W ramach konsultacji godzinowych (spotkania czy telekonferencje) prowadzimy: konsultacje strategiczne, wsparcie w bieżących zadaniach, a także szkolenia. Pakiet jest ofertą skierowaną do firm, które potrzebują w miarę regularnego wsparcia – głównie w bieżącej działalności, np. przygotowywanie notek prasowych, prezentacji, obsługa strony www, social mediów czy bloga. W ramach pakietu ustalamy konkretny zakres działań np. w danym miesiącu.

OD CZEGO ZACZYNAMY WSPÓŁPRACĘ?

OD CZEGO ZACZYNAMY WSPÓŁPRACĘ?

W ramach każdej formy współpracy doradczej dokonujemy na wstępie analizy marketingowej (organizacji działu, komunikacji, wizerunku), dzięki której identyfikujemy potencjał i określamy słabsze obszary funkcjonowania. W efekcie naszej pracy zostaną przygotowane wnioski i rekomendacje, które mogą prowadzić np. do opracowania lub korekty strategii, zmian w strukturze organizacyjnej, konieczności wdrożenia bardziej efektywnych narzędzi lub programu szkolenia dostosowanego do indywidualnych potrzeb firmy.

ILE TRWA AUDYT MARKETINGOWY LUB OPRACOWANIE STRATEGII?

ILE TRWA AUDYT MARKETINGOWY LUB OPRACOWANIE STRATEGII?

Bardzo trudno przewidzieć z góry (bez kluczowych choć wstępnych informacji o obecnej sytuacji firmy), ile czasu zajmie pełna analiza lub przygotowanie kompleksowej strategii. Na procesy te wpływa wiele czynników, jak na przykład wielkość organizacji, cele / posiadanie lub nie strategii biznesowej, posiadanie określonych zasobów informacji/ danych czy możliwości zdobycia brakujących. Uśredniając, można przyjąć, że przeciętny czas wykonania audytu to około 6-8 tygodni, a opracowania strategii to 4 do 6 miesięcy.

pure-concept-logotyp

Wszystkie prawa zastrzeżone: Pure Concept ®, 2019
Kreacja: Pure Concept ®. Realizacja: DomiArt, 2019