• Doradztwo i konsultacje
 • Outsourcing Marketingu
 • Interim Manager
 • Doradztwo i konsultacje

  WIEDZA, DOŚWIADCZENIE I SKUTECZNE REKOMENDACJE.
 • Outsourcing Marketingu

  ROZWIĄZANIA I DZIAŁANIA, KTÓRE PRZYNOSZĄ WYMIERNE EFEKTY.
 • Interim Manager

  PROFESJONALNE WSPARCIE ZAANGAŻOWANEGO MANAGERA.

Dla naszych Klientów chcemy być przede wszystkim rzetelnym i zaufanym partnerem, który proponuje świeże spojrzenie, profesjonalne podejście oraz wdraża skrojone na miarę, nowoczesne oraz nowatorskie rozwiązania marketingowe.

"Przygodę z marketingiem zaczęłam w 1996 roku. Marka Pure Concept powstała w 2006 roku jako mój pomysł na efektywne wykorzystanie potencjału wiedzy i doświadczenia, który zbudowałam podczas pracy w międzynarodowych korporacjach. Rozwijam ją wraz ze wzmacnianiem swoich kompetencji, które zdobywam podczas realizacji kolejnych projektów doradczych, a także w trakcie współpracy z doradcami biznesowymi, prawnikami i przedsiębiorcami działającymi w różnych branżach." / Katarzyna Królak 

Od momentu powstania prowadzimy projekty w zakresie szeroko rozumianego wzmacniania wartości marki: doradzamy, wyznaczamy kierunki, opracowujemy i wdrażamy strategie marketingowe dopasowane do celów, możliwości i potencjału biznesowego naszych Klientów. Zapewniamy również bieżącą obsługę marketingową i PR.

 

Wierzymy w to, co robimy.
Robimy to, w czym czujemy się najlepiej i możemy być najlepsi na rynku.

 

CO NAS WYRÓŻNIA?

ETYKA I WARTOŚCI

Zaufanie, wzajemny szacunek, uczciwość, rzetelność i skuteczna komunikacja - na tych podstawach budujemy relacje i prowadzimy projekty doradcze. Nie podejmujemy się realizacji nawet najbardziej interesujących czy dochodowych wyzwań, jeśli nie możemy liczyć na współpracę opartą na tych wartościach.

KREATYWNOŚĆ I INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Nie działamy szablonowo. Nie powielamy schematów. Nie proponujemy rozwiązań "sprzedaż spada - zrób promocję". Nie ograniczamy kreatywności. Mamy otwarte umysły. Obserwujemy rynek i reagujemy na zmiany. Rozmawiamy i słuchamy. Szukamy inspiracji. Tworząc przemyślaną i zaplanowaną strategię wyróżnienia i pozycjonowania łączymy obszar online i offline. Budując koncepcje dzisiaj staramy się patrzeć na ich skuteczność w przyszłości.

WIEDZA I WSPÓŁPRACA

Poszukujemy ciągle nowej wiedzy, na bieżąco śledzimy trendy i nowości technologiczne. Poszerzamy swoje kompetencje. Współpracując z naszymi Klientami wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem, wzajemnie się inspirujemy oraz wspólnie tworzymy optymalne i skuteczne rozwiązania. Razem realizujemy zamierzone działania i osiągamy wyznaczone cele biznesowe.

KOMPLEKSOWOŚĆ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Każda firma jest inna, każdy projekt unikalny. Zmierzając do osiągnięcia założonego celu, wykorzystujemy wszystkie kompetencje, wiedzę i narzędzia, aby zapewnić dopasowane na miarę, skuteczne rozwiązania. Dbamy o to, aby optymalizować koszty marketingowe po stronie klientów jednocześnie dostarczając obsługę i usługi najwyższej jakości.

 

 

ANGAŻUJEMY SIĘ NIE TYLKO W PRACĘ

Nie jesteśmy obojętni na to, co dzieje się wokół nas.

Jesteśmy zwierzętolubami, dlatego też pomagamy, w miarę naszych możliwości, kotom wolnożyjącym i bezdomniakom. W ostatnich kilku latach pomogliśmy kilkunastu kotom zapewniając im leczenie, kastrację, dokarmiając i znajdując domy. W naszym stałym stadzie jest obecnie 11 kotów, którym daliśmy dom, pełne miski, opiekę weterynaryjną i miłość.

Wspieramy fundacje i osoby prywatne (rzeczowo i finansowo), które zajmują się zapewnieniem godnego życia zwierzętom. Staramy się również inspirować naszych Klientów do działania na rzecz dobrostanu zwierzęcego.

 

pure-concept-logotyp

Wszystkie prawa zastrzeżone: Pure Concept ®, 2023
Kreacja: Pure Concept ®. Realizacja: DomiArt, 2023