• Doradztwo i konsultacje
 • Outsourcing Marketingu
 • Interim Manager
 • Doradztwo i konsultacje

  WIEDZA, DOŚWIADCZENIE I SKUTECZNE REKOMENDACJE.
 • Outsourcing Marketingu

  ROZWIĄZANIA I DZIAŁANIA, KTÓRE PRZYNOSZĄ WYMIERNE EFEKTY.
 • Interim Manager

  PROFESJONALNE WSPARCIE ZAANGAŻOWANEGO MANAGERA.

Chcesz zbudować swoją markę od podstaw? A może wzmocnić wizerunek i zwiększyć rozpoznawalność brandu? Chciałbyś nie tylko zwiększyć sprzedaż, ale także pozyskać oraz zaangażować nowych klientów? Nie wiesz, w jaki sposób stworzyć spójną i konkretną strategię działań? Potrzebujesz wskazówek, jak zrealizować zaplanowane działania, aby osiągnąć przyjęte cele?

 

Pomożemy Tobie wykorzystać posiadany potencjał.

Kompas3
Kompas3
Kompas2

 

Doradztwo. Outsourcing marketingu. Zewnętrzny manager.

Wesprzemy w podejmowaniu właściwych strategicznie decyzji związanych z brandem. Podzielimy się swoją wiedzą, abyś lepiej zrozumiał wszystkie aspekty marki.

Doradztwo to tylko część naszej pracy. Nie tylko analizujemy i dajemy wskazówki, co należy zrobić, aby osiągnąć cele, ale wspólnie z Klientami wypracowujemy i wdrażamy konkretne, dopasowane rozwiązania.

Realizujemy zarówno projekty strategiczne jak i zapewniamy wsparcie marketingowe i PR, dostosowane do konkretnych oczekiwań czy potrzeb, z zakresu:

Poprowadzimy działania marketingowe we właściwym kierunku tworząc zespół z Tobą i Twoimi współpracownikami. Zaangażujemy wszystkich w kreację i wdrożenie, ponieważ wierzymy, że sukces jest zależny od nas wszystkich.

Łącząc naszą wiedzę z kompetencjami i doświadczeniem naszych Partnerów  wiemy również, jak racjonalnie ocenić planowane działania, a także poprawiać efektywność biznesową,, przeprowadzać transakcje, wyceniać wartość, szukać nowych rynków, budować odpowiednie relacje z całym otoczeniem rynkowym, zarządzać kapitałem i ryzykiem.

 

PORTFOLIO  | OPINIE

 

Sprawdź nas!

pure-concept-logotyp

Wszystkie prawa zastrzeżone: Pure Concept ®, 2019
Kreacja: Pure Concept ®. Realizacja: DomiArt, 2019