• Doradztwo i konsultacje
 • Outsourcing Marketingu
 • Interim Manager
 • Doradztwo i konsultacje

  WIEDZA, DOŚWIADCZENIE I SKUTECZNE REKOMENDACJE.
 • Outsourcing Marketingu

  ROZWIĄZANIA I DZIAŁANIA, KTÓRE PRZYNOSZĄ WYMIERNE EFEKTY.
 • Interim Manager

  PROFESJONALNE WSPARCIE ZAANGAŻOWANEGO MANAGERA.

Chcesz zbudować swoją markę od podstaw? A może wzmocnić wizerunek i zwiększyć rozpoznawalność brandu? Chciałbyś nie tylko zwiększyć sprzedaż, ale także pozyskać oraz zaangażować nowych klientów? Nie wiesz, w jaki sposób stworzyć spójną i konkretną strategię działań? Potrzebujesz wskazówek, jak zrealizować zaplanowane działania, aby osiągnąć przyjęte cele?

 

Pomożemy Tobie wykorzystać posiadany potencjał.

Kompas3
Kompas3
Kompas2

 

Doradztwo marketingowe

Wesprzemy w podejmowaniu właściwych strategicznie decyzji związanych z brandem. Podzielimy się swoją wiedzą, abyś lepiej zrozumiał wszystkie aspekty marki. Nasze działania obejmują m.in. konsultacje oraz przeprowadzenie audytów marketingowych, a także opracowanie strategii marketingowej oraz strategii komunikacji oraz zaplanowanie działań i budżetów potrzebnych do realizacji celów.

 

Bieżące wsparcie marketingowe

Doradztwo to tylko część naszej pracy. Nie tylko analizujemy i dajemy wskazówki, co należy zrobić, aby osiągnąć cele, ale wspólnie z Klientami wypracowujemy i wdrażamy konkretne, dopasowane rozwiązania. Współpracujemy w ramach outsourcingu marketingowego, realizacjemy strategię lub wybrane cele, w tym na bieżąco prowadzimy komunikację marketingową, planowanie oraz realizacja kampanii wizerunkowych i prosprzedażowych. 

 

Identyfikacja wizualna

Kreujemy i wdrażamy systemy identyfikacji wizualnej, w tym opracowujemy loga, księgi marki/znaku, szablony firmowe, prezentacje, broszury, ulotki i inne materiały POS, a także tworzymy komunikację wizualną w social mediach, layouty oraz pełne serwisy www.

 

Wydarzenia

Mamy całkiem spore doświadczenie w organizacji szkoleń, konferencji, otwarć biur, rocznic i innych spotkań biznesowych. Zapewnimy wsparcie w wybranych obszarach lub możesz nam powierzyć kompleksową organizację - od planowania przez logistykę, pozyskanie prelegentów / uczestników, kreację identyfikacji wizualnej wydarzenia, komunikację offline i online po realizację i rozliczenie eventu.

 

Zespoły marketingowe / interim management

Budujemy i prowadzimy zespoły marketingowe - planujemy odpowiednie struktury / przeprowadzamy konieczną restrukturyzację i rekrutację, mapujemy kompetencje, tworzymy opisy stanowisk, motywujemy, ocenianiamy i szkolimy.  Jako interim manager realizujemy zarówno projekty strategiczne jak i zapewniamy wsparcie marketingowe i PR - poprowadzimy działania marketingowe we właściwym kierunku tworząc zespół z Tobą i Twoimi współpracownikami. 

 

PORTFOLIO  | OPINIE

 

Sprawdź nas!

pure-concept-logotyp

Wszystkie prawa zastrzeżone: Pure Concept ®, 2019
Kreacja: Pure Concept ®. Realizacja: DomiArt, 2019