• Doradztwo i konsultacje
 • Outsourcing Marketingu
 • Interim Manager
 • Doradztwo i konsultacje

  WIEDZA, DOŚWIADCZENIE I SKUTECZNE REKOMENDACJE.
 • Outsourcing Marketingu

  ROZWIĄZANIA I DZIAŁANIA, KTÓRE PRZYNOSZĄ WYMIERNE EFEKTY.
 • Interim Manager

  PROFESJONALNE WSPARCIE ZAANGAŻOWANEGO MANAGERA.

 

18 kwietnia 2016

Hotel Trends 2016Pure Concept ponownie wspiera organizatorów Hotel Trends Poland&CEE.

Organizatorzy Hotel Trends Poland&CEE - Horwath HTL oraz magazyn Hotelarz rozpoczęli z początkiem kwietnia przygotowania do kolejnego spotkania branży hotelarskiej. W tym roku to największe w Polsce i Europie Centralno-Wschodniej forum branżowe odbędzie się 28-29 listopada w hotelu Sofitel Warsaw Victoria.

Pure Concept od początku uczestniczy w realizacji wszystkich edycji Hotel Trends Poland&CEE. Wspieramy organizatorów w obszarze marketingu i PR, a także w innych kwestiach organizacyjnych. Jesteśmy również jednym ze sponsorów wydarzenia.

 

NOTKA PRASOWA

Ruszyły przygotowania do listopadowego spotkania branży hotelarskiej

Z początkiem kwietnia magazyn „Hotelarz” i firma doradcza Horwath HTL zainaugurowały przygotowania do czwartej edycji Hotel Trends Poland & CEE – największego forum wymiany wiedzy i doświadczeń branży hotelarskiej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie odbędzie się 28 i 29 listopada w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie. Partnerem strategicznym wydarzenia została ponownie Grupa Orbis, a pierwszym ze sponsorów – międzynarodowa sieć hotelowa Best Western.

Podczas listopadowego spotkania branży zostaną poruszone najistotniejsze zmiany zachodzące na rynku hotelowym. Polscy i międzynarodowi eksperci przedstawią nowe trendy oraz będą dyskutowali o doświadczeniach i rozwiązaniach pozwalających najefektywniej realizować przyjęte strategie.

W zeszłorocznej konferencji uczestniczyło ponad 350 krajowych oraz międzynarodowych ekspertów, przedstawicieli najważniejszych światowych marek hotelowych, a także właścicieli i dyrektorów hoteli sieciowych i niezależnych z Polski, którzy wymieniali się wiedzą i doświadczeniami z różnych obszarów działalności oraz szukali odpowiedzi na kluczowe dla branży pytania.

– Obecność tak wielu polskich i międzynarodowych ekspertów na zeszłorocznej konferencji zainspirowała cały szereg rzeczowych dyskusji o istotnych wyzwaniach, które pojawiają się w hotelarstwie na całym świecie i które mają lub wkrótce będą miały wpływ na polski rynek. Staramy się, aby program każdego spotkania był inspirujący i dynamiczny. Pracujemy nad tym, aby koncepcja tegorocznego forum była jeszcze bardziej atrakcyjna, angażująca i dopasowana do potrzeb uczestników – powiedział Krzysztof Gonciarek, członek zarządu Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia, wydawcy „Hotelarza”.

Konferencja Hotel Trends Poland&CEE to nie tylko panele dyskusyjne, debaty i sesje. Imprezie towarzyszyć będzie również wystawa, w trakcie której inwestorzy i dostawcy branżowi zaprezentują najnowsze produkty i usługi. Pierwszy dzień wydarzenia zakończy się wieczorną galą – podsumowaniem konkursu Hotelarz Roku 2016. Kolejną możliwością nawiązania nowych kontaktów oraz wymiany opinii są dwa networkingowe lunche.

– Hotel Trends Poland & CEE ma za zadanie promować wspólny dialog, współdziałanie i wymianę wiedzy praktyków. Z niecierpliwością czekamy na dyskusje, które wywiążą się podczas poszczególnych paneli tematycznych, jednakże naszym celem jest również wspieranie uczestników rynku w promocji ich oferty oraz nawiązywaniu relacji skutkujących partnerstwem i współpracą. W tegorocznej edycji położymy większy nacisk również na tę kwestię – dodał Dariusz Futoma, partner w Horwath HTL.

Szczegóły wydarzenia nawww.hoteltrends.pl 

pure-concept-logotyp

Wszystkie prawa zastrzeżone: Pure Concept ®, 2019
Kreacja: Pure Concept ®. Realizacja: DomiArt, 2019