• Doradztwo i konsultacje
 • Outsourcing Marketingu
 • Interim Manager
 • Doradztwo i konsultacje

  WIEDZA, DOŚWIADCZENIE I SKUTECZNE REKOMENDACJE.
 • Outsourcing Marketingu

  ROZWIĄZANIA I DZIAŁANIA, KTÓRE PRZYNOSZĄ WYMIERNE EFEKTY.
 • Interim Manager

  PROFESJONALNE WSPARCIE ZAANGAŻOWANEGO MANAGERA.

25 sierpnia 2017

Pure Concept kolejny raz wspiera organizację najważniejszego wydarzenia hotelarskiego w Europie Środkowo-Wschodniej – Hotel Trends Poland & CEE.

Już za trzy miesiące, w dniach 27-28 listopada, w hotelu Sofitel Warszawa Victoria, odbędzie się 5. edycja konferencji, w trakcie której zostaną ogłoszeni zwycięzcy konkursu Hotelarz Roku 2017.Spotkaniu profesjonalistów hotelowych towarzyszyć będą również targi dostawców produktów i usług dla branży. Organizatorem jest wydawca miesięcznika „Hotelarz”, natomiast tegorocznym patronem merytorycznym zostało CBRE - największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych. Partnerami strategicznymi ponownie zostały: Grupa Orbis oraz firma Samsung. Pure Concept odpowiada m.in. za biuro prasowe, identyfikację wizualną wydarzenia oraz kontakty z panelistami.

Hotel Trends Poland & CEE jest wyjątkowym forum wymiany wiedzy branżowej, doświadczeń oraz opinii - od pierwszej edycji łącznie uczestniczylo w nim ponad 1400 przedstawicieli najważniejszych hotelowych marek świata, a także ekspertów, właścicieli i dyrektorów hoteli sieciowych i niezależnych z Polski.  

W programie tegorocznej edycji Hotel Trends Poland & CEE przewidziano dyskusje m.in. o trendach i kierunkach zmian w globalnym hotelarstwie oraz ich wpływie na polski rynek, wymianę opinii o rynku hoteli resortowych w Polsce, a także o problemach rynku pracy. W pierwszy dzień wydarzenia nie zabraknie także rozmów o takich kwestiach, jak:  problemy operacyjne, z jakimi muszą zmagać się w codziennej pracy szefowie najlepszych hoteli, soft brandy, nowoczesne i przyjazne wnętrza obiektów hotelowych czy wykorzystanie technologii na potrzeby hotelarstwa. Drugi dzień Hotel Trends Poland & CEE będzie składał się z trzech równoległych sesji merytorycznych - jedna z nich będzie dotyczyła bezpieczeństwa hoteli (w tym nowych regulacji w zakresie ochrony danych osobowych, zagrożeń terrorystycznych, a także przepisów przeciwpożarowych). 

Strona wydarzenia Hotel Trends Poland&CEE

pure-concept-logotyp

Wszystkie prawa zastrzeżone: Pure Concept ®, 2019
Kreacja: Pure Concept ®. Realizacja: DomiArt, 2019