• Doradztwo i konsultacje
 • Outsourcing Marketingu
 • Interim Manager
 • Doradztwo i konsultacje

  WIEDZA, DOŚWIADCZENIE I SKUTECZNE REKOMENDACJE.
 • Outsourcing Marketingu

  ROZWIĄZANIA I DZIAŁANIA, KTÓRE PRZYNOSZĄ WYMIERNE EFEKTY.
 • Interim Manager

  PROFESJONALNE WSPARCIE ZAANGAŻOWANEGO MANAGERA.

8 czerwca 2017

Rozpoczęły się przygotowania do kolejnego ważnego wydarzenia dedykowanego branży hotelowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Hotel Trends Poland&CEE 2017 odbędzie się już za kilka miesięcy - w dniach 27-28 listopada 2017 w Warszawie, w hotelu Warsaw Sofitel Victoria.

Piąta edycja Hotel Trends Poland&CEE to kolejne intensywne dwa dni dyskusji panelowych, prezentacji oraz debat, w których wezmą udział czołowi eksperci hotelowi z kraju i zagranicy, najbardziej uznani menedżerowie z wieloletnią, popartą sukcesami praktyką zawodową. Podsumowaniem pierwszego dnia wydarzenia będzie Gala, podczas której ogłoszeni zostaną laureaci czwartej edycji konkursu „Hotelarz Roku 2017”.

Cztery poprzednie edycje Hotel Trends Poland&CEE zgromadziły ogółem ponad 1400 międzynarodowych oraz krajowych ekspertów, przedstawicieli najważniejszych hotelowych marek świata, a także właścicieli i dyrektorów hoteli sieciowych i niezależnych z Polski. Uczestnicy tych wydarzeń nie tylko wymieniali się wiedzą i doświadczeniami z różnych obszarów działalności oraz szukali odpowiedzi na kluczowe dla branży pytania, ale również aktywnie nawiązywali kontakty i prowadzili rozmowy biznesowe. 

Organizatorem Hotel Trends Poland&CEE 2017 jest magazyn Hotelarz - absolutny lider wśród czasopism branży hotelarskiej w Polsce i najpopularniejszy portal branżowy www.e-hotelarz.pl. Ukazujący się nieprzerwanie od 1962 r. Hotelarz jest także organizatorem specjalistycznych szkoleń (w ramach Akademii Hotelarza) oraz inicjatorem i organizatorem najpopularniejszego konkursu branżowego - Hotel z Pomysłem. 

 Konferencja Hotel Trends Poland&CEE 2017

pure-concept-logotyp

Wszystkie prawa zastrzeżone: Pure Concept ®, 2019
Kreacja: Pure Concept ®. Realizacja: DomiArt, 2019