• Doradztwo i konsultacje
 • Outsourcing Marketingu
 • Interim Manager
 • Doradztwo i konsultacje

  WIEDZA, DOŚWIADCZENIE I SKUTECZNE REKOMENDACJE.
 • Outsourcing Marketingu

  ROZWIĄZANIA I DZIAŁANIA, KTÓRE PRZYNOSZĄ WYMIERNE EFEKTY.
 • Interim Manager

  PROFESJONALNE WSPARCIE ZAANGAŻOWANEGO MANAGERA.

 

16 czerwca 2016

Płynność finansowa w firmieZdolność do rozpoznawania powstających kłopotów oraz szybkiego wdrożenia środków zaradczych w obszarze płynności finansowej jest niezmiernie istotna dla każdego przedsiębiorcy odpowiedzialnie prowadzącego swój biznes. Katarzyna Królak,  właścicielka firmy doradczej Pure Concept, była gospodarzem kolejnego w tym roku wydarzenia organizowanego przez My Company Polska, które odbyło się w Sofitel Victoria Warsaw.

O ryzykach związanych z płynnością finansową oraz metodach i narzędziach wspomagających zarządzanie wierzytelnościami oraz windykację mówili eksperci z Krajowego Rejestru Dłużników, Raiffeisen Polbank, Ebury, Euler Hermes, Szkoły Głównej Handlowej, eMediator Legal oraz Kancelarii Tomasik Pakosiewicz Groele. Podczas konferencji odbył się również panel dyskusyjny dotyczący praktycznych aspektów zarządzania płynnością finansową, który prowadzony był przez red. naczelną My Company Polska - Dorotę Goliszewską. 

Patronami Honorowymi wydarzenia, które odbyło się w Sofitel Victoria Warsaw, byli: Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, Polski Związek Windykacji oraz eMediator Legal.

więcej o konferencji 

pure-concept-logotyp

Wszystkie prawa zastrzeżone: Pure Concept ®, 2019
Kreacja: Pure Concept ®. Realizacja: DomiArt, 2019